Vrabotuvanje.com - Соработник за продажба (фински јазик) - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Соработник за продажба (фински јазик)

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  


ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО,
За потребите на свој клиент објавува оглас за: 

СОРАБОТНИК ЗА ПРОДАЖБА 
(ФИНСКИ ЈАЗИК)
Локација: Скопје


Профил на кандидатот:

  • Познавање на ФИНСКИ јазик - зборување и пишување.
  • Дополнително познавање на англиски јазик ќе се смета за предност.
  • Основно познавање на Microsoft Office.
  • Комуникативност и тимски дух.

Опис на работната позиција:

  • Комуникација со клиенти преку телефон, емаил и СМС.
  • Презентација на производите на компанијата и затворање на продажба. 

Понудата вклучува:

  • Почетна фиксна плата од 500 ЕУР + бонус од секоја остварена продажба. 
  • Одлични услови за работа.
  • Кујна опремена со храна и пијалоци за сите членови на тимот.
  • Можност за кариерен напредок во рамки на интернационална компанија.

 

Ви нудиме одлични услови за работа, компетитивна плата, можности за едукација и кариерен развој.

Апликациите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани, по што изборот ќе се прави по јасни критериуми, по пат на тестирање и интервјуирање на кандидатите.

Заинтересираните кандидати кои ги исполнуваат условите, своето резиме (CV) можат да го пратат преку полето

"Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде