Vrabotuvanje.com - Монтажери и производство на системи за вентилација и климатизација - Скопје - А-М СТИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Монтажери и производство на системи за вентилација и климатизација

Скопје

Рок за пријавување:

  • А-М СТИЛ ДОО

А-М Стил е компанија со 20 годишна традиција на производство и монтажа на покривни конструкции од дрво и челик како и кровопокривање со пластифициран лим и панели исто така и работилничка преработка на производи од пластифициран и поцинкуван лим.  Во изминатиот период изведени се голем број на проекти (објекти) со константно надградување на опремата и капацитетот за работа.

​А-М Стил во моментов има потреба од работници за следните работни позиции:

за монтаЖА НА СИСТЕМИ ЗА ВЕНТИЛАЦИЈА И КЛИМАТИЗАЦИЈА - 3 позиции

ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА СИСТЕМИ ЗА ВЕНТИЛАЦИЈА И КЛИМАТИЗАЦИЈА - 3 позиции

Помошници - 6 позиции


​Потребни квалификации:

  • ССС;
  • Со или без работно искуство;
  • Пожелно е познавање на работа со лимарски алат.

работни услови:

  • Работно време: 7-16 часот;
  • Плата: 16.000 - 26.000 ден (зависно од искуството и познавањето на работата) + бонуси за ангажираност и редовност;
  • Со ангажираноста и напредувањето во познавањето на работата се напредува и со платата.

Вашите пријави можете да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде