Vrabotuvanje.com - Градежен инженер - конструктивна насока - Скопје - ЛУНА КОРПОРАЦИЈА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежен инженер - конструктивна насока

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЛУНА КОРПОРАЦИЈА ДОО

Луна Корпорација има потреба од:

Дипломиран градежен инженер - конструктивна насока со одредено искуство
во оператива

Потребни квалификации: 

  • ВСС- Дипломиран градежен инженер конструктивна насока со одредено искуство во оператива
  • Минимум 5 години работно искуство во струката 
  • Познавање на работа на компјутер (ACAD, MS Office, MS Project)
  • Познавање на англиски јазик

Личен профил:

  • Способност за тимска работа
  • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност
  • Способност за работа под притисок и во дадени рокови

Ако ги исполнувате нашите барања и сте заинтересирани за позицијата, Ве молиме испратете ажурирана биографија преку полето Брза Апликација. За повеќе информации јавете се на телефонот 070231251.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде