Vrabotuvanje.com - Ѕидар - Германија - Alma Career
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Германија

Рок за пријавување:

 • Alma Career

ЅИДАР

Работа на полно работно време · почнување веднаш · на национално ниво

Q1 Energie AG е една од петте најголеми германски бензински пумпи со средна големина. Успехот на Q1 се базира на првокласни производи и мотивиран тим. За да го зајакнеме одделот за градежништво, ние бараме професионално лице на позиција Ѕидар, за одржување, нова градба и реновирање на нашите бензински пумпи во целата земја.

Вашите главни задачи:

 • Подготовка на мерки за изградба и одржување од сите видови на нашите бензински пумпи
 • Извршување градежни работи според сопствено техничко знаење и компетентност

Потребни квалификации:

 • Завршена стручна обука како ѕидар
 • Релевантно професионално искуство и познавање на градежни материјали
 • Способност за работа во тим
 • Висока свесност
 • Насочени кон остварување на целите
 • Возачка дозвола Б-категорија

Ние ви нудиме:

 • Работа на одговорна позиција
 • Работа 5 дена во неделата, 30 дена одмор
 • Работа со квалитетна техничка опрема
 • Подеднаква хиерархија, работа во мотивиран и забавен тим 
 • Ориентирани кон успех, со деловна етика и корпоративна култура во која меѓусебното почитување, како и отвореноста и посветеноста се темелник за заеднички успех
   

Ако се пронајдовте во описот на работното место, не се плашите од предизвици и го поседувате потребното искуство во горенаведените области, треба да се запознаеме! Г-дин Фредерик Вилер со нетрпение ја очекува вашата апликација.

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде