Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

 

Фирмата Fairytale застапник за модниот бренд PRONOVIAS има потреба од:


ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ

 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Средно или високо образование

ПРОФИЛ НА ЛИЧНОСТ: 

 • Комуникативност
 • Организираност, одговорност
 • Креативност
 • Лојалност, самоиницијативност
 • Способност за работа во тим

ОДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ:

 • Продажба на производи
 • Развивање и одржување на односи со клиенти
 • Изработка на потребна документација
 • Грижа за наплата
 • Предлози за промотивни промоции 
 • Зголемување на продажба
 • Внимавање на залиха на производи
 • Анализа на продажба
 • Идентификување на потреби и барања на клиенти
 • Секојдневни извештаи за реализирани активности​

НИЕ НУДИМЕ

 

 • Работно време од 16ч до 20ч од вторник до сабота
 • Пријава на скратено работно време

Доколку ги исполнувате горенаведените услови и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација, најдоцна до 23.06.2021. 

На разговор ќе бидат повикани само претходно селектирани кандидати.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде