Vrabotuvanje.com - Logistics experienced personnel - Скопје - MEDCARGO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Logistics experienced personnel

Скопје

Рок за пријавување:

  • MEDCARGO
 

MEDCARGO INTERNATIONAL FORWARDING AND LOGISTICS DOOEL Skopje  
[МЕДКАРГО ИНТЕРНАТИОНАЛ ФОРВАРДИНГ ЕНД ЛОГИСТИКС ДООЕЛ Скопје]

is looking to recruit young, promising, enthusiastic, competitive and well-organized candidates to fill an open vacancy in its Logistics Department.

 
LOGISTICS EXPERIENCED PERSONNEL

 

Qualifications and competencies 
  • Candidates should have excellent written and spoken English skills-any other language is a plus
  • Computer skills on MS Office suite, -SAP knowledge will be a plus
  • Attention on details and analytical skills
  • Team spirit along with ability to work independently
  • Excellent communication skills
  • Knowledge of the Logistic Market is a plus
  • Availability to travel in the territory
 
An international Company in the Center of Skopje, offering a competitive package for immediate availability, for the promising candidates matching the qualifications and competences needed.
 
Please send your CV in English
using the "Fast Apply" option.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде