Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - САНМАРТИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • САНМАРТИ ДОО
 • Адреса: ул. Маршал Тито бб, 1200

Во своето долгогодишно постоење претпријатието САНМАРТИ создаде имиџ на препознатливост на пазарот, во што најдоминантни се инсистирањето на врвен квалитет и држењето чекор со модерниот дизајн и најновите достигнувања во сегментот завршни градежни материјали и опрема. Посебен акцент е ставен на материјалите и опремата за бањи, водоводните инсталации и системите за греење.

Палетата производи во големопродажба и малопродажба е навистина голема, за кои имаме воспоставено генерални застапства со шест реномирани компании, како и дистрибутерски однос со повеќе од 25 компании кои имаат значајна улога на светскиот пазар. Генерален увозник за Македонија на производите на Kolpa San-Slovenija, Herz-Slovenija, Rehau-Avstrija, Cisa-Turcija, Qvit-Turcija, Henkel-Srbija.

За нашиот магацин на големо – Скопје, објавуваме оглас за

МАГАЦИОНЕР (м)

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование;
 • Претходно работно искуство во областа на санитарија и опрема за бањи и материјали за завршни работи во градежништво, водовот и греење, како и познавање на работата во магацин ќе биде критериум плус при изборот на потенцијалниот вработен;
 • Поседување возачка дозвола Б и Ц – категорија (активен возач).

Очекувани способности и вештини:

 • Висок степен на одговорности и почитување на рокови;
 • Брзо прилагодување на барањата на работното место;
 • Организациски и аналитички способности;
 • Мотивирана и стабилна личност;
 • Динамична, флексибилна, лојална личност;
 • Комуникативна, колегијална и вредна личност;
 • Способност за тимска работа.

 

Месечниот надоместок и подеталното утврдување на условите на работа ќе се регулираат на усно интервју со избраните кандидати!

​Вашите пријави можете да ги испратите електронски преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде