Vrabotuvanje.com - Готвач (м/ж) - Охрид - УНИКАТ 2017 ДОО Охрид
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Охрид

Рок за пријавување:

  • УНИКАТ 2017 ДОО Охрид
  • Адреса: ул. Партизанска бр. 56, 6000 Охрид
  • Веб страна: http://uniqueresort.mk/

 

 

ГОТВАЧ 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Претходно работно искуство;
  • Познавање на англиски јазик, работа со компјутери и комуникациски способности;
  • Работа во  смени. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде