Vrabotuvanje.com - Менаџер - Скопје - ЕЛЕНА ЛУКА ХОМЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕЛЕНА ЛУКА ХОМЕ

„Цар Самуил“ вработува
менаџер

Потребни квалификации:

 • Високо образование (ВСП) - Економски факултет
 • Одлично познавање на основните софтверски решенија
 • Одлично познавање на англиски јазик и/или други јазици
 • Докажано искуство на менаџерска или друга раководна позиција
 • Возачка дозвола Б категорија

Потребни вештини и познавања:

 • Раководни и лидерски способности
 • Аналитичен и ориентиран кон успех
 • Високо развиено чувство за координирање на трошоци и економичност
 • Одлични комуникациски, преговарачки, интерперсонални и презентациски вештини
 • Познавање на пазарот во секторот на делување
 • Лојалност, самоиницијативност и темелност

Услови:

 • Пријатна работна атмосфера
 • Постојани обуки и можност за напредок

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде