Vrabotuvanje.com - Помошник возач со Б категорија за ноќна смена - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник возач со Б категорија за ноќна смена

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО 
За потребите на свој клиент објавува оглас за следната работна позиција во Скопје:

Помошник возач со Б категорија за ноќна смена
 

Потребни квалификации:

  • Минимум средно образование
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
  • Возачка дозвола Б категорија повеќе од две години
  • Искуство со законската регулатива во сообраќајот​

Опис на работни задачи:

  • Достава и земање на роба
  • Припремање, пакување, товарање на робата
  • Одговорнорност за навремена и точна достава на робата до крајната цел
  • Одговорност за товарената и вратената роба во возилото
  • Одговорност за протокот на документација (фактури, повратници и сл.)
  • Грижа за техничката и хигиенската исправност на возилото

 

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме да ја испратите Вашата професионална биографија преку полето Брза Апликација, со назнака „ Помошник ВОЗАЧ со Б Категорија за ноќна смена” во насловот на пораката.
 
 
Напомена:
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Работната позиција е за во Скопје
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде