Vrabotuvanje.com - Возач на товарно возило - Територија на Р. Северна Македонија - БАЗАРО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на товарно возило

Територија на Р. Северна Македонија

Рок за пријавување:

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде