Vrabotuvanje.com - Негувателка - Скопје - ГЕРОНТОС-М
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ГЕРОНТОС-М
  • Адреса: Ул Ѓорче Петров 1-24, 1000 Скопје


Герантос-М има потреба од следната работна позиција: ​

НЕГУВАТЕЛКА
 

Потребни квалификации и вештини:

  • Завршено минимум средно образование;
  • Со или без работно искуство во областа;
  • Способност за организација;
  • Лојална и стабилна личност;
  • Одговорност, внимателност, љубезност.

Ви нудиме:

  • Работно време: Прва смена 07:00-14:00ч; Втора смена 14:00-20:00ч; Трета смена 20:00-07:00ч;
  • Соодветно се плаќаат празници награди и бонуси.

Доколку сте заинтерeсирани и ги поседувате потребните квалификации и вештини, испратете ја Вашата професионална биографија-CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа (за деца, за постари лица...) изнесува 16.702 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде