Vrabotuvanje.com - Работник за одржување на апарати под притисок - Скопје - ПЕКАБЕСКО АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник за одржување на апарати под притисок

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПЕКАБЕСКО АД

ПЕКАБЕСКО АД
Ул.10 бр.44 Кадино,Илинден
АКO САКАТЕ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА УСПЕШНА КОМПАНИЈА

Производителот на сувомесни производи и трговец на големо  со прехрамбени производи ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на целите ви нуди слободни работни позиции:

РАБОТНИК ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА АПАРАТИ ПОД ПРИТИСОК 

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • Средна стручна подготовка машински смер (термоенергетска насока ќе се смета за предност)
  • Со работно искуство од минимум 2 години;
 
Работниот однос се склучува на одредено време 6 месеци со можност за продолжување, вкупни примања до 30.000,00 ден, плус топол оброк и превоз, работнa  во две смени, а неделното работно време изнесува 40 часа, избор ќе се изврши во рок 15 (петнаесет) дена, по истекот на рокот за пријавување  во зависност од бројот на пријавените кандидати. 

Напомена:молбите на кандидатите кои не ги исполнуваат горе наведените услови нема да се разгледуваат.

Испратете го вашето CV (молба) преку полето Брза Апликација.
Апликациите да се достават заклучно со 15.07.2021 година.

Ќе бидат контактирани кандидатите кои ги задоволуваат критериумите.

Пекабеско АД

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде