Vrabotuvanje.com - Шанкерки / Келнерки - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шанкерки / Келнерки

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Нашата компанија, лидер во својата дејност, има потреба од извршители за работа во Хрватска за следната работна позиција:

шанкерки / келнерки

Барања за позицијата:

 • Комуникативност 
 • Лојална, чесна, одговорна личност 
 • Вредна, организирана и педантна личност 
 • Приспособливост во работењето 
 • Брзина во работењето 
 • Самоиницијативност и посветеност на работата 
 • Тимска работа и професионален однос 
 • Одржување на ред и хигиена 
 • Позитивен став 
 • Работа во смени 

опис на работна позиција:

 • Работа во Марина Фрапа (затворен тип на луксузен хотел со 30 луѓе)
 • Служење на кафиња и сокови (дополнителна заработка од бакшиш)

 

нудиме:

 • Плата во висина од 1000 евра
 • Платено сместување во хотел
 • Платено јадење
 • Издавање на визи во рок од 7 дена

Доколку ги исполнувате горенаведените услови и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација, најдоцна до 28.07.2021. 

Избраните кандидати ќе бидат контактирани за понатамошно интервју. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде