Vrabotuvanje.com - Персонал за работа - Црна Гора - Carine DOO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за работа

Црна Гора

Рок за пријавување:

 • Carine DOO

CARINE DOO е компанија чии основни дејности се угостителството и туризмот,. Carine DOO има потреба од следните работни позиции:
 

Келнери / кувари / слаткари / Собарки / сервисери на храна

 


Потребни квалификации:

 • Основно образование
 • Со или без работно искуство
 • Желба за работа во реномиран угостителски објект
   

Личен профил:

 • Професионалност и љубезност кон гостите
 • Колегијалност и тимска работа
 • Вредна и одговорна личност
 • Педантност и темелност
 • Позитивен и енергичен пристап кон работата

Покриени трошоци за храна и сместување.
 
 

Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија може да ја достават преку полето Брза Апликација со назнака за работната позиција за која аплицираат.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде