Vrabotuvanje.com - Техничар/Монтер - Скопје - Златна Копачка - Еден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар/Монтер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Златна Копачка - Еден

Нашата примарна дејност е од областа игри на среќа во обложувалници. Љубителите на спортот и пасионираните обложувачи ги опслужуваат одлично обучени соработници во повеќе области. 

Ние ги цениме нашите вработени, бидејќи сме убедени дека тим од стручни, посветени и способни кадри се клуч за успешно работење на секоја компанија која се стреми кон континуирано подобрување, развој и унапредување на деловната активност со цел да биде во чекор со светските стандарди во однос на квалитетот на услугите.

Оглас за работно место

​ТЕХНИЧАР/МОНТЕР
 

Работни задачи и одговорности: 
 • Конфигурирање на рутер
 • Работа со компјутерски мрежи и нивно каблирање
 • Работа и монтирање на компјутерска опрема
 • Монтирање на Android box/ Raspberry Pi
 • Сервисирање на компјутерска опрема
 • Лемење
 • Техничка поддршка на подружници на територија на цела Р.Македонија
 
Потребни квалификации:
 • Познавање на англиски јазик
 • Возачка дозвола “Б” категорија
 • Познавање на компјутерски мрежи
 • IV степен стручна подготовка
 • Насоченост кон тимска работа како и способност за самостојна работа

Ние нудиме:
 • Работа во една од најперспективните компании во оваа област
 • Вреднување и наградување на вашата работа и залагање
 • Стабилна и позитивна работна атмосфера во професионален, динамичен и млад тим во пријатно работно опкружување
 • Предизвик, стабилност и можност за учење и напредување
 • Континуирано усовршување
 • Тим билдинг активности
 • Можност за напредување на повисока позиција
 
Својата професионална биографија може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.
 
Бидете дел од тимот на ЗЛАТНА КОПАЧКА, Ве очекуваме!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде