Vrabotuvanje.com - Хаусмајстор - Скопје - Златна Копачка - Еден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Златна Копачка - Еден

Нашата примарна дејност е од областа игри на среќа во обложувалници. Љубителите на спортот и пасионираните обложувачи ги опслужуваат одлично обучени соработници во повеќе области. 

Ние ги цениме нашите вработени, бидејќи сме убедени дека тим од стручни, посветени и способни кадри се клуч за успешно работење на секоја компанија која се стреми кон континуирано подобрување, развој и унапредување на деловната активност со цел да биде во чекор со светските стандарди во однос на квалитетот на услугите.

Оглас за работно место

ХАУСМАЈСТОР
 

Потребни квалификации:
 • Минимум завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Општи технички познавања (електрика, водовод и секаков вид дефекти)
 • Флексибилно работно време

Одговорности и задачи:
 • Детекција на дефекти и отстранување на истите
 • Работа со електрични апарати и рачен алат
 • Рутинска контрола на објектите и нивно одржување
 • Водење на евиденција за извршените поправки и потрошениот материјал
 • Врши ситни поправки (замена на светилки , брави , итн)
 • Одржување на системите за климатизација и вентилација
 • Одржување на водоводната инсталација

Личен профил:
 • Способност за тимска и самостојна работа
 • Подготвеност за работа под притисок и со куси рокови
 • Сериозен пристап кон зададените задачи
 • Добри комуникациски способности , аналитичност и способност за активно решавање на проблеми.
Својата професионална биографија може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.
 
Бидете дел од тимот на ЗЛАТНА КОПАЧКА , Ве очекуваме!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде