Vrabotuvanje.com - Вработување во ВСР - Територија на Р. Северна Македонија - Друштво за трговија и услуги ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во ВСР

Територија на Р. Северна Македонија

Рок за пријавување:

  • Друштво за трговија и услуги ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА ДООЕЛ Скопје

 - Адреса: Ул. Перо Наков бр.122а, 1000 Скопје
- Веб страна: https://vsr/mk/

ВСР Дистрибуција и Логистика е една од значајните дистрибутерскo-логистички куќи на овие простори, која во своето продажно портфолио има голем број на реномирани трговски марки од областа на хемијата, личната хигиена и прехраната на пазарот за широка потрошувачка во Македонија.

Дистрибуцијата на производите наменета за широката потрошувачка е наша основна дејност. Нашите партнери се големи меѓународни комппании. Нивното долгогодишно партнерство со нас, во комбинација со нашата енергија, флексибилност, ресурси и знаења од година во година придонесуваат за раст и развој.

Нашата цел за сите програми кои ги дистрибуираме е достапност на финалните производи до крајните потрошувачи во секој момент и на секое место.

За нашите потреби, објавуваме оглас за вработување за следните позиции:

  • Комерцијалисти (Велес, Штип, Струмица, Охрид, Тетово, Скопје и Куманово)
  • Унапредувач за продажба (Скопје, Штип, Струмица)
  • Менаџер за клучни купувачи

Ви нудиме можност за запознавање со најсовремени алатки, практики и процедури, обуки и вештини кои ќе Ви го олеснат работењето.

Вашата професионална биографија и мотивационо писмо, како и копија од уверени и/или диплома за завршено високо образование или дополнителни сертификати и уверенија можете да ги доставите преку полето Брза Апликација со назнака за позицијата за која аплицирате!

За повеќе информации:  https://vsr/mk/

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде