Vrabotuvanje.com - Асистент за продажба - Скопје - ИНФИНИТИ ЛТД ФЕШН ЕНД ТОИС ГРУП ДООЕЛ увоз - извоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент за продажба

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИНФИНИТИ ЛТД ФЕШН ЕНД ТОИС ГРУП ДООЕЛ увоз - извоз Скопје
  • Адреса: bul. Jane Sandanski br.83/2-33, 1000 Skopje
  • Веб страна: https://teacolours.mk/

Асистент за продажба
- Сити мол, Центар

Tea Colours е дистрибутер на најдобрите и најновите играчки во светот, ние ги застапуваме сите најдобри и најпопуларни брендови за вашите најмили, се стремиме кон тоа секогаш клиентот да ја добие потребната сатисфакција и квалитет. Децата треба да се гледаат со посебно внимание, најдобрите и најбезбедните играчки се наш приоритет и цел да ви ги овозможиме секогаш и секаде во нашата држава. Во моментов имаме две продажни места на најдобрите локации во Скопје.

  • Skopje City Mall 2ри Спрат - (Tea Colours Toy Store)
  • Ул. Димитрие Чуповски бр.3 (Рекорд) - (Tea Colours Toy Store 2)

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ

  • Комуникативна, ведра и амбициозна личност
  • Познавање на англиски јазик
  • Предност ќе имаат кандидатите со работно искуство
  • Најмалку завршено средно образование

Заедно со пријавата, пратете ваше CV со слика, препораки, и друга придружна документација преку полето Брза Апликација. Потенцијалните кандидатите ќе бидат контактирани за да се закаже состанок за интервју. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде