Vrabotuvanje.com - Оператор на машина за производство - Скопје - СОКО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор на машина за производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • СОКО ДООЕЛ

   

Претпријатие со 27 годишна традиција во производство на сокови,
со пласман на над 35 пазари на 5 континенти, кое брои над 70 вработени

СОКО Горица дооел Скопје

има потреба  од кандидат за следната позиција:

ОПЕРАТОР НА МАШИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО – 4 лица

 

Потребни квалификации:

  • Мин. ССС (електро/машинска струка – ќе се смета за предност)
  • Подготвеност за работа во смени (3 сменско работење)

Плата мин. 30.000 мкд  (важи за кандидатите кои што ке поминат целосна обука и ќе презентираат самостојна работа во период од 30 дена).
 

Претпријатието е лоцирано во нас. Драчево, Скопје. Кандидатите со место на живеење Драчево, или околните места (Пинтија, Д. Лисиче) ќе имаат предност. Се молат сите заинтересирани кандидати да го испратат своето CVна: hr@soko.com.mk "За ОПЕРАТОР на МАШИНА”.      

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде