Vrabotuvanje.com - Работничка во пакување / Работник во магацин - производство - Скопје - СОКО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работничка во пакување / Работник во магацин - производство

Скопје

Рок за пријавување:

 • СОКО ДООЕЛ

   

Претпријатие со 27 годишна традиција во производство на сокови,
со пласман на над 35 пазари на 5 континенти, кое брои над 70 вработени

СОКО Горица дооел Скопје

има потреба  од кандидат за следната позиција:

 
 1. РАБОТНИЧКА ЗА ПАКУВАЊЕ ВО ПРОИЗВОДСТВО – 4 лицa

Потребни квалификации:

 • ССС (Завршено Средно Школо 3 или 4 степен)
 • Подготвеност за работа во смени (3 сменско работење)
 • Кандидатите со место на живеење Драчево, или околните места (Пинтија, Д. Лисиче) ќе имаат предност.

Претпријатието е лоцирано во нас. Драчево, Скопје. Се молат сите заинтересирани кандидати да го испратат своето CVна: hr@soko.com.mk, со назнака : “ Работничка за пакување”.         
  

 1. РАБОТНИК во МАГАЦИН / ПРОИЗВОДСТВО – 4 лицa

Потребни квалификации:

 • ССС (Завршено Средно Училиште - 3 или 4 степен)
 • Осново разбирање на документи од магацинско работење (приемница, испратница, количини)
 • Добра здравствена состојба и физичка подготвеност
 • Подготвеност за работа во смени (3 сменско работење)
 • Возачка дозвола Б категорија (Ц ке се смета за предност) – активно возачко искуство
 • Кандидатите со место на живеење Драчево, или околните места (Пинтија, Д. Лисиче) ќе имаат предност.

Претпријатието е лоцирано во нас. Драчево, Скопје. Се молат сите заинтересирани кандидати да го испратат своето CVна: hr@soko.com.mk, со назнака : “ Работник во магацин/производство ”     

Ќе бидат контактирани само кандидатите, кои ќе влезат во потесен избор. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде