Vrabotuvanje.com - Менаџер - Скопје - Revija Bar & Food
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Revija Bar & Food

 

Revija Bar & Food има потреба од следната работна позиција

МЕНАЏЕР

 

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС
 • Пожелно претходно работно искуство во истата област
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на MS Office пакетот

Одговорности и задачи:

 • Манаџирање и организирање на објектот
 • Обезбедување на ефикасно работење на ресторанот
 • Планирање и организирање на секојдневни активности
 • Планирање и спроведување на набавки во согласност со потребите на ресторанот
 • Организирање на персонал и нивна контрола врз работата
 • Материјално работење
 • Водење на месечни извештаи во однос на набавки
 • Пријатен однос со клиенти

Личен профил:

 • Развиени комуникациски и организациски способности
 • Ефективна вербална и писмена комуникација
 • Енергичност и иницијативност
 • Флексибилност и адаптибилност
 • Способност за работа во динамична средина

 

Месечни примања во висина од 26.000 денари.

Сите заинтересирани кандидати својоата професионална биографија CV може да ги испратат преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака Менаџер.

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледувани.

Контакт телефон: 071/257-561

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде