Vrabotuvanje.com - Правник / Референт за човечки ресурси - Скопје - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Правник / Референт за човечки ресурси

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје


ЕЛС ВРАБОТУВА!!!

ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје е брзорастечка компанија за вршење поштенски услуги.
Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти брза, ефикасна, еколошка достава по пристапни цени.

Имаме потреба од проширување на нашиот тим, и тоа вработување на кандидат за  работна позиција:
 

Правник / Референт за човечки ресурси
1 (една) работна позиција
 
 

Потребни квалификации:

 • Да има завршено високо образование - Правен факултет;
 • Познавање на работа со компјутер (MS office пакетот и останати компјутерски познавања);
 • Креативност и способност за тимска работа;
 • Добри комуникациски и организациски способности;
 • Прецизност, точност и посветеност на работата;
 • Со работно искуство во соодветната област од најмалку 3 години (евиденција и администрација на вработените, годишни одмори, персонална администрација, одјави/пријави, договори во согласност со законските регулативи).

Ние нудиме:

 • Одлични услови за работа;
 • Позитивна работна атмосфера;
 • Можност за напредување;
 • Солидни плати во нашата дејност.
 • Платата може да прогресира согласно перформансите и позитивните резултати во извршувањето на работните обврски.

Доколку овој оглас е предизвик за Вас можете да испратите кратка биографија CV преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака за работната позиција за која аплицирате.
 

ТИМОТ НА ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Човечки ресурси изнесува 36.801 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде