Vrabotuvanje.com - Менаџер за продажба - Територија на Р.Македонија - Маврово Ј - Т ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер за продажба

Територија на Р.Македонија

Рок за пријавување:

 • Маврово Ј - Т ДОО

Поради проширување на својот тим Млекара Маврово има потреба од: 
 

МЕНАЏЕР ЗА ПРОДАЖБА
Реон Територија на Р.Македонија

Потребни квалификации: 

 • ВСС/ССС
 • Претходно работно искуство
 • Поседување на компјутерски вештини
 • Основно познавање на англиски јазик
 • Поседување на возачка дозвола Б – категорија 


​Личен профил:

 • Солидни организациски и комуникациски вештини
 • Организациски и аналитички способности
 • Мотивирана и стабилна личност
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
 • Способност за работа во тим
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде