Vrabotuvanje.com - Соработници - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  
 

Поради отварање на 2 (две) нови канцеларии се распишува 

ОГЛАС 
За вработување на 14 соработници (мажи и жени) во Скопје

За примените кандидати е обезбедена обука од компанијата за различните позиции кои се на располагање.

Предност имаат невработени лица кои можат да започнат веднаш.

Компанијата обезбедува:

Специјализирани обуки за менаџерски позиции
Фер, коректна работна атмосфера

Кандидатите треба да имаат возило на располагање кое ќе можат да го користат локално (за Скопје) во текот на обуките и желба за работа со амбиција за напредување.

Аплицирајте преку полето Брза Апликација!
Задолжително интервју за сите кадидати.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде