Vrabotuvanje.com - Заменик шеф во малопродажен објект - Скопје - D sportska oprema
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Заменик шеф во малопродажен објект

Скопје

Рок за пријавување:

 • D sportska oprema

 
Kомпанијата ЃАК e формирана со идеја дека најпопуларните спортски брендови , препознатливи по услугата и стабилното работење, внесе здрав дух во сите сегменти од живењето.Со најдолга традиција на пазарот работиме преку две децении.

Нашата цел е сигурна купување на спортска опрема и задоволството на нашите купци, додека континуитето тна стабилното работење го негуваме одговорно кон нашите вработени.

Нашата спортска фамилија ја сочинуваат преку 700 вработени и преку 80 малопродажни објекти во Србија и во регионот. Во неа секогаш се добредојдени луѓе со константна цел за подобар учинок, за учење и за унапредување во работата. По тој повод, потребна ни е личност за работно место:

 

ЗАМЕНИК ШЕФ ВО МАЛОПРОДАЖЕН ОБЈЕКТ
Место на работа: Скопје (Чаир)

 
 
Главни задолжувања:
 • Високо ниво на услуга и посветеност во услужувањето на купувачите
 • Познавање на целокупниот асортиман на артиклите во малопродажниот објект и постапки со истиот во согласност со стандардите
 • Ажурирање на документацијата која ја следи работата во малопродажниот објект
 • Организација на вработените во малопродажниот објект
 • Активно учество и предлог на мерки за подобро работење

Потребни квалификации:
 • Минимум IV степен стручна спрема
 • Минимум 1 година работно искуство на позиција заменик шеф во малопродажен објект
 • Познавање на работа со компјутери
 • Прецизност и точност во работата
 • Ориентираност кон купците и издржани продажни вештини

Можете да очекувате:
 • Работа во стабилна компанија
 • Динамична и стимулирана работна средина
 • Можност за константно усовршување и развој

 

Вашиот CV и мотивациско писмо испратете го електонски преку полето Брза Апликација.
Само кандидатите кои ќе влезат во потесната селекција ќе бидат контактирани.

 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде