Vrabotuvanje.com - Металостругар - Кавадарци - Кавадарци - ВИНАРСКА ВИЗБА-ТИКВЕШ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Металостругар - Кавадарци

Кавадарци

Рок за пријавување:

  • ВИНАРСКА ВИЗБА-ТИКВЕШ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде