Vrabotuvanje.com - Администратор за јавни набавки - Скопје - НЕУРОМЕДИКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор за јавни набавки

Скопје

Рок за пријавување:

 • НЕУРОМЕДИКА


НЕУРОМЕДИКА, болница во Р. Македонија која успешно работи веќе 29 години, објавува оглас за следната работна позиција:

АДМИНИСТРАТОР ЗА ЈАВНИ НАБАВКИ​
 

Потребни квалификации:

 • Високо образование;
 • Познавање на англиски јазик;
 • Претходно работно искуство со подготовка на документација за тендери и јавни набавки;
 • Работа со компјутери.

Профил на личност:

 • Организираност и одговорност;
 • Одлични комуникациски вештини;
 • Професионален и љубезен однос кон клиентите;
 • Способност за индивидуална и тимска работа;
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност;
 • Способност за работа под притисок и со кратки рокови.
   

Ние Ви нудиме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.

Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат горенаведените услови да испратат CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде