Vrabotuvanje.com - Заменски возач - Магационер, реон Скопје - Скопје - Лацталис МК Логистика ДООЕЛ Битола
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Заменски возач - Магационер, реон Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Лацталис МК Логистика ДООЕЛ Битола

Лацталис МК Логистика ДООЕЛ Битола
има потреба од следната работна позиција

 
Заменски возач - Магационер
За реон Скопје
 

Позиција во организациската структура:

 • Одговара за спремање на готови производи во магацин и по потреба, нивна достава до купувачите во реон Скопје и помеѓу интерни магацини
   
Опис на работата:
 • Спремање на роба за утовар
 • Прием на роба, складирање
 • Чистење и одржување на магацинот
 • Квалитетна и навремена достава на стока
 • Грижа за документација
 • Грижа и домаќинско однесување спрема возилото и стоката
 • Работа во пријателска и динамична работна средина


Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство  во работа во магацин / достава на готови производи во трговска мрежа ќе се смета за предност
 • Задолжително возачка дозвола Ц – категорија


Ние нудиме:

 • Месечни бонуси согласно поставените таргети и КПИ
 • Месечна плата во висина од 20.000 до 25.000 мкд


Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде