Vrabotuvanje.com - Економист - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Приватна Компанија од Скопје има потреба од 

економист​

Услови за конкурирање на огласот се:

 • Високо образование – Дипломиран Економист;
 • Претходно работно искуство од областа на сметковоство и финансии;
 • Познавање на Microsoft Office пакет;
 • Познавање на Англиски јазик;
 • Комуникативност, лојалност, чесност, иницијативност, професионалност, точност, аналитички способности и способност за тимска работа.


Потребни документи за аплицирање:

 • Кратка биографија (CV) со слика;
 • Мотивационо писмо;
 • Копија од диплома за завршено образование;
 • Копија од дипломи и уверенија за завршени курсеви (доколку ги има);
 • Препораки од претходни работодавачи (доколку ги има).
   

Доколку имате желба да бидете дел од успешен тим и сте заинтересирани за интересна и динамична работа, а воедно ги поседувате потребните квалификации, испратете ги наведените документи.

Работниот однос се заснова на неопределено време.

Апликациите се доставуваат преку полето Брза Апликација во рок од 14 дена.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде