Vrabotuvanje.com - Магационери - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЗУР Маркет

Станете дел од тимот на Дим !

Поради развој на компанијата,
Дим Маркет има потреба од

МАГАЦИОНЕРИ ЗА ВО МАРКЕТ

Што очекуваме од нашите вработени:

 • Брзина, љубезност и професионалност при услуга на потрошувачот
 • Сериозност и одговорност
 • Самоиницијативност и посветеност
   

За да станете дел од нашиот тим потребно е да имате:

 • Завршено средно образование и желба за работа во тим
 • ПРЕДНОСТ ИМААТ КАНДИДАТИТЕ СО МИНИМУМ 1 ГОДИНА ИСКУСТВО
   

Ние Ви нудиме:

 • Редовна плата +бонуси
 • Пријатна работна атмосфера
 • Регрес и платен одмор
 • Плаќање на работа на празнични денови

Доколку сте заинтересирани можете да испратите мејл со CV на следнава адреса coveckiresursi1@outlook.com
Контакт телефон: 076-314-276

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде