Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЗУР Маркет

Станете дел од тимот на Зур!
Поради развој на компанијата,

Зур Маркет има потреба од

ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ


Што очекуваме од нашите вработени:

  • Брзина, љубезност и професионалност при услуга на потрошувачот
  • Сериозност и одговорност
  • Самоиницијативност и посветеност


За да станете дел од нашиот тим потребно е да имате:

  • Завршено средно образование и желба за работа во тим
  • ПРЕДНОСТ ИМААТ КАНДИДАТИТЕ СО МИНИМУМ 1 ГОДИНА ИСКУСТВОНие Ви нудиме:

  • Редовна плата +бонуси
  • Пријатна работна атмосфера
  • Регрес и платен одмор
  • Плаќање на работа на празнични денови

Доколку сте заинтересирани можете да испратите мејл со CV на следнава адреса coveckiresursi1@outlook.com
Контакт телефон: 076-314-276

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде