Vrabotuvanje.com - Правник - Охрид - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Охрид

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО,
За потребите на свој клиент објавува оглас за:

правник

потребни квалификации:

  • Високо образование - Правен Факултет;
  • Со или без претходно работно искуство во дејноста.

личен профил:

  • Посветеност, одговорност и лојалност;
  • ​Динамична личност со способност за преземање иницијативa;
  • Висок личен интегритет и професионален деловен однос;
  • Одлични организациски и комуникациски вештини;
  • Прецизен, точен и аналитичен пристап во работењето.​​

Доколку ги исполнувате горенаведените услови и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација, најдоцна до 29.07.2021. 

Избраните кандидати ќе бидат контактирани за понатамошно интервју. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Право изнесува 23.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде