Vrabotuvanje.com - Операторки / Касиерки за во автомат клубови - Скопје - ПРО-БЕТИНГ ДОО увоз-извоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Операторки / Касиерки за во автомат клубови

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПРО-БЕТИНГ ДОО увоз-извоз Скопје
 • Адреса: бул.3-та македонска бригада, 1000 Скопје

 

ПРО-БЕТИНГ ДОО СКОПЈЕ, го прошитува својот тим поради отворање на нови локали во Скопје, и објавува оглас за следната работна позиција:

ОПЕРАТОРКИ - КАСИЕРКИ ЗА РАБОТА ВО АВТОМАТ КЛУБ
Реон: Скопје

Потребни квалификации:

 • ССС;
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност;
 • Основно познавање на англиски јазик;
 • Познавање на Microsoft Office пакетот и интернет;
 • Лојалност, чесност, комуникативност;
 • Способност за тимска работа;
 • Организирани, одговорни личности;
 • Професионален однос;
 • Деловна етика;
 • Љубезност, комуникативност, посветеност.

Опис на работното место:

 • Уплата на кредити;
 • Исплата на добивки;
 • Грижа за хигиена и пријатна атмосфера во клубот.


Ние нудиме:

 • Плата од 25 000 до 30 000 денари;
 • Дополнителни бонуси;
 • Обука;
 • Oбезбеден превоз.

Доколку сте заинтересирани, пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација. Апликациите кои нема да бидат целосно потполнети, нема да бидат земени во предвид.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде