Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Скопје - СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД


 

За потребите на Џ.С АКТУЕЛ,
Секторот за човечки ресурси распишува
ОГЛАС за ВРАБОТУВАЊЕ на

ДИСТРИБУТЕР
 
 
 
РАБОТНИ ЗАДАЧИ
  • Врши дистрибуција на роба во продажните места за кои е задолжен
  • Редовно го одржува возилото за кое е одговорен
  • Се грижи за документацијата поврзана со робата која ја дистрибуира
 
УСЛОВИ
  • Завршено средно образование
  • Возачка дозвола Ц категорија
  • 2 години работно искуство во дистрибуција на прехрамбени производи
 
ВЕШТИНИ и СПОСОБНОСТИ
  • Организираност и точност
  • Чесност, педантност и одговорност
  • Способност за индивидуална и тимска работа во динамично опкружување
 
Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде