Vrabotuvanje.com - Електроинженери и Електротехничари - Скопје - АПАВЕ СЕЕ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електроинженери и Електротехничари

Скопје

Рок за пријавување:

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

Електроинженери и Електротехничари

АПАВЕ СЕЕ е компанија која се занимава со услуги кои опфаќаат техничка инспекција и Испитување без разорување во сектор на нафтената индустрија (Oil & Gas/Energy). Нашиот кадар на вработени опфаќа круг на специјализирани инженери кои работат на проекти (техничка инспекција) претежно низ Европа, Западна Африка и Југоисточна Азија.

АПАВЕ има потреба од Електроинженери и Електротехничари​ со следните квалификации:

  • Завршено високо или средно техничко образование  –Факултет за Електротехника или средно електротехничко училиште
  • Одлично познавање на Англиски јазик
  • Високи комуникациски способности и подготвеност за работа надвор од Македонија на подолг временски период
  • Физичка и психичка способност за работа на висина​

Сите заинтересирани треба да испратат кратка биографија преку полето Брза Апликација. Успешните кандидати ќе бидат најпрво повикани на иницијален разговор и тестирање на основните познавања во својата професија.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде