Vrabotuvanje.com - Дистрибутер / Возач со Ц Категорија - Скопје - МАКО-МАРКЕТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер / Возач со Ц Категорија

Скопје

Рок за пријавување:

 • МАКО-МАРКЕТ ДОО
Мако Маркет ДОО Скопје  компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи,
 
Има потреба да вработи
Дистрибутер / Возач со Ц Категорија
 
 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование  
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Возачка дозвола  Ц категорија
Одговорности и задачи: 
 • Управување со моторно товарно возило со уредна документација 
 • Одржување на хигиена и исправност на возилото
 • Други задачи кои ќе бидат доверени од страна на одговорно лице  
Личен профил:
 • Вредна и одговорна личност
 • Подготвеност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и во временски рок
Доколку:
 • Вие сте тимски играч
 • Сакате работа во динамична средина
За возврат Мако Маркет нуди:
 • Можност за професионален и личен развој 
 • Пријатна и пријателска работна средина
 • Постојано вработување и конкурентна плата од 27.500,00 ден.
 • Динамична работа
   
Тогаш сте личноста за оваа работна позиција!
Аплицирајте сега преку полето Брза Апликација и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на Мако Маркет 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде