Vrabotuvanje.com - Оператор во мониторинг центар - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во мониторинг центар

Куманово

Рок за пријавување:

 • ДЕТОИЛ ДОО


Компанијата Детоил  ДОО КУМАНОВО има потреба за работна позиција
Оператор во мониторинг центар


 
 
Работна обврска:
 • Следење на состојби преку видео надзор и соодветно известување за истите
 
Потребни квалификации:
 • ВСС или ССС
 • Пожелна лиценца за приватно обезбедување
 • Општо компјутерско знаење
 • Добри комуникациски и интерперсонални вештини
 • Одговорност, посветеност, професионалност и принципиелност при работата
 • Со и без работно искуство
 
Нудиме:
 • Работно време во смени, 
 • Конкурентна плата (17.000 ден.-22.000 ден.) и останати бенефиции
 • Одлична работна атмосфера
 • Одлични работни услови
 • Работа во динамична средина, полна со интересни предизвици и можности за развој во мониторинг секторот
 
*Вработениот е со редовно работно време со платени сите придонеси
*НАПОМЕНА: Огласот се однесува за место КУМАНОВО
 
 
Сите добиени податоци што ќе се чуваат во Одделот за човечки ресурси ќе се обработуваат единствено за потребите на процесот за регрутација и селекција на кадар и ќе се чуваат во временски период од една година. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.
 
Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат доколку сметаат дека ги исполнуваат бараните компетенции и услови со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 070/342-758.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде