Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Скопје - Gulf Oil
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка

Скопје

Рок за пријавување:

 • Gulf Oil

GULF има потреба од:

ХИГИЕНИЧАР/КА


Опис на работата:

 • Лице одговорно за професионално одржување на хигиена на канцеларии и деловен простор
   

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование
 • Работно искуство како хигиеничар или слична позиција  мин. 1 година ќе се смета за предност
 • Посветеност, педантност и темелност во извршување на работните обврски
   

Потребни способности и вештини:

 • Одговорност, љубезност, учтивост и совесност
 • Самоиницијативност и снаодливост


Ние нудиме:

 • Работа во една смена (8часа)
 • Плата: 16.000 денари

Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде