Vrabotuvanje.com - Регионален менаџер - Скопје, Тетово, Гостивар и Битола - Скопје, Тетово, Гостивар и Битола - МАКС БЕТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Регионален менаџер - Скопје, Тетово, Гостивар и Битола

Скопје, Тетово, Гостивар и Битола

Рок за пријавување:

 • МАКС БЕТ ДОО
MaxBet е компанија која постојано расте, развива стратегии, ги поврзува интересите, бара нови предизвици, го проширува и го обликува бизнисот. MaxBet дише заедно со своите играчи и делува како тим со постојан проток на енергија кој нè води до врвот, за постигнување заеднички цели! Достојното работење и постојано слушање на потребите на луѓето и на пазарот ja доведе MaxBet на лидерската позиција. MaxBet спортски обложувалници има потреба од вработување на:

Регионален менаџер  - Скопје, Тетово, Гостивар и Битола

Потребни квалификации:

 • Работно искуство во обложувалница минимум две години
 • Познавање од спорт
 • Пожелно е да бил спортист
 • Познавање работа со компјутери
 • Одговорност, лојалност и професионалност
 • Насочен кон тимска работа и професионален однос со колегите
 • Комуникативен
 • Возачка дозвола Б категорија, пожелно е да поседува сопствено возило

Работни задачи:

 • Контрола на уплатно - исплатни места
 • Собирање на дневен промет
 • Комуникација со клиенти во локалите за кои ќе биде задолжен
 • Целокупна евиденција за вработените кои се на негов реон ( смени, слободни денови, одмори)

Доколку сакате да бидете дел од тимот на MaxBet обложувалниците, Ве молиме Вашето CV да го испратите преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде