Vrabotuvanje.com - Медицински сестри / техничари - Визбегово, Скопје - ДИАВЕРУМ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицински сестри / техничари

Визбегово, Скопје

Рок за пријавување:

  • ДИАВЕРУМ
  • Адреса: Јадранска магистрала бр.100 Бутел, 1000 Скопје
  • Веб страна: https://www.diaverum.com/

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа (за деца, за постари лица...) изнесува 16.702 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде