Vrabotuvanje.com - Оператори за производство (Скопје) - Скопје - ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори за производство (Скопје)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје

За вработување кај нашиот реномиран соработник, европска компанија која се занимава со производство на амбалажа, потребни се: 

Оператори за производство (Скопје)

ЗАДАЧИ:
 • Работа на производствена линија
БАРАМЕ:
 • Завршено ССС
 • Работното искуство не е предуслов, но ќе се смета за предност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Мотивирана, стабилна и одговорна личност
НУДИМЕ:
 • Солидни  и навремени месечни примања
 • Обезбеден топол оброк
 • Обезбедена обука
 • Работа во две смени
 • Работа во интернационална компанија
 • Годишен одмор: согласно ЗРО и колеhttp://www.esi.mkктивен договор

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените квалификации треба да достават своја биографија и да наведат во електронската пошта за која позиција аплицираат. 

Апликацијата на која не е наведно работното место нема да се земе во предвид.

Доколку не бидете одбрани за оваа позиција, Вашите биографии ги чуваме во нашата датабаза со можност за повикување на идни соодветни огласи.

Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги на rabota@esi.mk и наведете ја позицијата за која аплицирате.

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
rabota@esi.mk, www.esi.mk 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде