Vrabotuvanje.com - Фитнес Рецепционер - Скопје - Парк хотел и спа
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фитнес Рецепционер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Парк хотел и спа

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде