Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Скопје - Скопје - ФОБАС КОМПАНИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФОБАС КОМПАНИ ДООЕЛ

ФОБАС КОМПАНИ

има потреба од следната работна позиција:

комерцијалист

 
Реон: Скопје
 

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС;
 • Претходно работно искуство во комерција;
 • Добро познавање на реон Скопје, со сите маркети, магацини и дуќани;
 • Возачка дозвола Б – категорија;
 • Продажни и преговарачки вештини.

Личен профил:

 • Комуникативност, организираност и одговорност;
 • Флексибилност за работа на терен;
 • Способност за тимска работа;
 • Способност за работа со дадени рокови и работа под притисок;
 • Позитивен став и брзина во работењето;
 • Деловна култура.

Вашата биографија (CV) можете да ги испратите преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака на апликацијата „за Комерцијалист“.

Напомена: Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во огласот се молат да не аплицираат.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде