Vrabotuvanje.com - Администратор за материјално водење - Скопје - ФОБАС КОМПАНИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор за материјално водење

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФОБАС КОМПАНИ ДООЕЛ

ФОБАС КОМПАНИ

има потреба од следната работна позиција:

Администратор за материјално водење

 
Реон: Скопје
 

Потребни квалификации:

  • ССС/ВСС;
  • Претходно работно искуство во материјално водење (издавање на фактури, влез/излез на документи);
  • 120/220 ЦФМА;
  • Спремање тендерски документации.

Личен профил:

  • Комуникативност, организираност и одговорност;
  • Способност за тимска работа;
  • Способност за работа со дадени рокови и работа под притисок;
  • Позитивен став и брзина во работењето;
  • Деловна култура.

Вашата биографија (CV) можете да ги испратите преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака на апликацијата „за Администратор за материјално водење“.

Напомена: Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во огласот се молат да не аплицираат.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде