Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Територија на Р. Северна Македонија - ФОБАС КОМПАНИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Територија на Р. Северна Македонија

Рок за пријавување:

 • ФОБАС КОМПАНИ ДООЕЛ

ФОБАС КОМПАНИ

има потреба од следната работна позиција:

Дистрибутер

 
Реон: Територија на Македонија
 

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС;
 • Претходно работно искуство;
 • Возачка дозвола Б и Ц– категорија;
 • Возење само на комбиња.

Личен профил:

 • Комуникативност, организираност и одговорност;
 • Флексибилност за работа на терен;
 • Способност за тимска работа;
 • Способност за работа со дадени рокови и работа под притисок;
 • Позитивен став и брзина во работењето;
 • Деловна култура.

Вашата биографија (CV) можете да ги испратите преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака на апликацијата „за Дистрибутер“.

Напомена: Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во огласот се молат да не аплицираат.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде