Vrabotuvanje.com - Диспечер/ка - Скопје - ТРАНСКАРГО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТРАНСКАРГО ДООЕЛ

Нашиот тим се состои од професионале и позитивен кадар со стремеж потребите на нашите клиенти секогаш да бидат задоволни. 

Благодарение на долгогодишното искуство во нашите индустрии, запознаени сме со различните барања на пазарот - и за истите знаеме да Ви понудиме соодветни оптимални и конкурентни траспортни заклучоци.

Бараме кандидати за следната работна позиција:

Диспечер/ка

Опис на позицијата:

Опис на работното место: Диспечер за меѓународен сообраќај

Место: Скопје

Познавање на јазици: Англиски јазик

Работно време: Полно работно време 

Останати квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Познавање на работа со компјутери

Претходно работно искуство: Не е задолжително, но е пожелно

Пријавете се преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде