Vrabotuvanje.com - Одговорно лице за малопродажен објект - Битола - Битола - Sport Vision
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Одговорно лице за малопродажен објект - Битола

Битола

Рок за пријавување:

 • Sport Vision

Проверете зошто НИЕ СМЕ ЕКИПА!

Спорт Висион  има потреба од професионални, комуникативни и креативни
луѓе кои сакаат да бидат дел од нашата Екипа. 

Со цел континуиран развој и унапредување на компанијата, објавуваме оглас за вработување на 

одговорно лице за малопродажен објект - Битола

Потребни квалификации и знаења:
 • Образование: ВСС/ССС
 • Работно искуство: мин. 2 год. работно искуство на иста или слична позиција
 • Познавање на англиски јазик – мин. А1 ниво
 • Работа со компјутери: одлично познавање на MS Оffice пакет
 • Обуки за техники на продажба и продажни вештини се значајна предност
 • Интерес и познавања од домен на спорт, спортска облека и опрема се значајна предност
 
Главни обврски и одговорности на позицијата:
 • Примена на стандардите за работа
 • Одговорен за целокупната роба, залихи, книговодствена евиденција
 • Раководи и развива персоналот
 • Организира и координира работни задачи
 • Предлага мерки за унапредување на работни процеси и продажба
 • Грижа за имиџот на фирмата
 
Личен профил:
 • Раководни и лидерски способности
 • Одговорност и трудољубивост
 • Организираност и аналитичност во работењето
 • Доверливост
 
Нудиме:
 • Основна плата + стимулативни бонуси
 • Тимска работа и одлична работна атмосфера

Кандидатите кои имаат интерес за позицијата и се препознаваат во бараниот профил, ги покануваме да аплицираат. Апликацијата, со Вашето CV и Мотивационо Писмо, испратете ја преку полето Брза Апликација до 31.07.2021  година со назнака “Одговорно лице за МПО - Битола”.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде