Vrabotuvanje.com - Магационер / Дистрибутер - Велес - Велес - CMS-VEL COMPANY 2015
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магационер / Дистрибутер - Велес

Велес

Рок за пријавување:

 • CMS-VEL COMPANY 2015


ЦМС-ВЕЛ КОМПАНИ 2015 Велес, има потреба од Магационер/дистрибутер. Го зголемуваме нашиот тим, со амбициозни, комуникативни лица кои ќе ни се придружат во исполнување на нашите цели.
 

МАГАЦИОНЕР/ДИСТРИБУТЕР

 

Работни обврски:

 • Прием на роба и подготовка на нарачки
 • Товарање, растоварање и дистрибуција на роба
 • Грижа за навремена достава, исправноста  и неошетување на роба

Квалификации:

Доколку:

 • поседувате возачка дозвола Б и Ц категорија
 • сте динамична и темпераментна личност,
 • сте посветени и професионални,
 • сте одговорни и навремено ги извршувате Вашите обврски,
 • имате предходно работно искусто на иста или слична позиција

Ние ви нудиме:

 • Атрактивна плата
 • Можност за напредување

НАПОМЕНА: Огласот се однесува за ВЕЛЕС.

Ве охрабруваме да ни ја доставите Вашата апликација на vrabotuvanje@cms.mk
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде