Vrabotuvanje.com - Возач / Магационер - Скопје - Златна Копачка - Еден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач / Магационер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Златна Копачка - Еден

Нашата примарна дејност е од областа игри на среќа во обложувалници. Љубителите на спортот и пасионираните обложувачи ги опслужуваат одлично обучени соработници во повеќе области. 

Ние ги цениме нашите вработени, бидејќи сме убедени дека тим од стручни, посветени и способни кадри се клуч за успешно работење на секоја компанија која се стреми кон континуирано подобрување, развој и унапредување на деловната активност со цел да биде во чекор со светските стандарди во однос на квалитетот на услугите.


За своите потреби Златна Копачка го објавува следниот оглас за работно место:

ВОЗАЧ/МАГАЦИОНЕР
Реон Скопје
 

Работни задачи и одговорности:
 • Прием на материјали во магацин                                                                                             
 • Издавање на материјали со документација за истата
 • Изработка на попис за материјалите
 • Водење на магацински книги
 • Води книга за активности
 • Превоз на материјали според претходно издаден налог
 • Задолжување и раздолжување на документација која се однесува на материјалите
 • Издава патен налог за предвидените релации на движење на возачите                     
 
Потребни квалификации и вештини: 
 • Познавање на работа со компјутер 
 • Средно образование
 • Возачка дозвола Б категорија
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација 
 
Бидете дел од тимот на ЗЛАТНА КОПАЧКА , Ве очекуваме!

Друштво за промет и услуги Златна Копачка – Еден ДОО Скопје со седиште на ул. Сава Ковачевиќ бр. 2/47, води посебна грижа за заштита и доверливост на вашите личните податоци.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде